ՓՄՁ Զարգացման Ենթախորհրդի 27-րդ նիստ
2018 թվականի փետրվարի 2-ի «Եվրասիական տնտեսական միությունում նույնականացման միջոցներով ապրանքների դրոշմավորման մասին» համաձայնագրի և Հայաստանի Հանրապետության հարկային օրենսգրքի 396․1-ին հոդվածի հիման վրա ապրանքների (QR կոդերով) դրոշմավորման հետ կապված խնդիրների վերաբերյալ: (Հարցը վերաբերվում է արտադրության և առևտրի ոլորտում գործող ՓՄՁ սուբյեկնտերին)։
ՀՀ հարկային օրենսգրքի որոշ դրույթներին առնչվող հարցեր
ՏՀԶԿ ՓՄՁ քաղաքականության ինդեքսի (SME Policy Index) 2024 զեկույցում արձանագրված խնդիրների քննարկում։ (Հարցը վերաբերվում է ՀՀ բոլոր ՓՄՁ սուբյեկտներին)

Reporting on the implementation of the decisions made during the previous session
396 of the Agreement of February 2, 2018 "On the Stamping of Goods with Identification Means in the Eurasian Economic Union" and the Tax Code of the Republic of Armenia . Based on Article 1, regarding the issues related to the stamping of products (with QR codes) (The question refers to SMEs operating in the field of production and trade).
Questions related to provisions of the RA Tax Code on cashier functionalities and resumption of the activities
Discussion of the problems recorded in the OECD SME Policy Index 2024 report. (The question refers to all SME subjects of RA).